Spotkania Młodzieżowe dedykowane są do uczniów ostatniej klasy gimnazjum oraz licealistów. Spotykamy sie w soboty o godzinie 17.00, w kawiarence zboru, przy ul. Kujawskiej 22.

młodzież_1

Stałymi elementami naszych spotkań są: uwielbienie Boga wyrażane poprzez śpiew i modlitwę, czas na opowiadanie o doświadczaniu Bożego działania w codziennym życiu oraz prezentacja multimedialna.

Naszym pragnieniem jest, by nasza wiara w Boga miała mocne podstawy, dlatego na naszych spotkaniach poruszamy zagadnienia z teologii systematycznej, biblistyki, historii kościoła, etyki, itd. Potem jest jeszcze mnóstwo czasu na wspólne rozmowy przy herbacie i wygłupy, czyli budowanie relacji i przyjaźnie.

młodzież_2

Uczymy się odpowiedzialności za Kościół, poprzez angażowanie się w różne służby. Są więc osoby, które prowadzą uwielbienie, bufet, obsługują multimedia, pomagają w koloniach dziecięcych lub siedzą i słuchają. Każdego roku przygotowujemy nabożeństwa świąteczne w okresie Wielkanocy i Bożego Narodzenia. Prowadzimy wtedy uwielbienie Boga, ktoś przygotowuje kazanie, inni dramę, itd.

młodzież_3

młodzież_4

Stałymi elementami naszego młodzieżowego kalendarza stały się Majówki i Listopadówki w Narewce, na których szukamy inspiracji, ładujemy duchowe akumulatory, no i dobrze sie bawimy. Jeżeli jest taka potrzeba, organizujemy również wspólne wypady na letnie kolonie i zimowiska.

młodzież_5

O wszystkim staramy się decydować razem, dlatego czujemy się tu jak u siebie.

Przyjdź i przekonaj sie osobiście. Serdecznie Cię zapraszamy!!!

Kliknij tutaj, dołącz do naszej młodzieżowej grupy na facebook’u i bądź na bieżąco!