08
Lipiec
All Day
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Klub Dziecięcy „Dobra Nowina” w dniach 08 – 14 lipca 2018r. organizuje w Narewce obóz dla dzieci pod hasłem „Wyprawa na Wyspę Skarbów”. W tej wyprawie wezmą udział dzieci z Klubu „Dobra Nowina” w Białymstoku, grupka dzieci z Klubu „Dobrej Nowiny” w Siemiatyczach i grupa dzieci z Domu Dziecka w Supraślu oraz kilkoro dzieci wolontariuszy zaangażowanych w pracę na obozie.
Hasło obozu zapowiada udział dzieci w niezwykłej i intrygującej morskiej wyprawie, związanej z poszukiwaniem skarbu na wyspie. Towarzyszą temu niezwykłe przygody. Najpierw statek zaatakują piraci i zdobędą znalezioną wcześniej przez marynarzy mapę w unoszącej się na wodzie butelce. Potem dochodzi do morskiej katastrofy, w której stracą statek, ale dzięki Wielkiemu Kapitanowi ich życie zostaje ocalone. Wielki Kapitan pokonuje również piratów i odzyskuje mapę, która ostatecznie doprowadzi do skarbów.
Ta historia marynarzy jest ilustracją życia człowieka. Bez Słowa Bożego – mapy, bardzo łatwo zbłądzić i ulec śmiertelnemu zagrożeniu, kiedy wróg w osobie szatana atakuje. Jedynym ratunkiem jest Jezus – Wielki Kapitan, który bezpiecznie prowadzi do domu, jakim jest niebo.
Na obozie nie zabraknie również innych atrakcji czekających na dzieci, takich jak: zajęcia sportowe, w tym turnieje i zawody, zajęcia plastyczno-praktyczne, kulinarne, teatralne, gry i zabawy, konkursy, wspólne śpiewnie, trampolina, dmuchaniec, baseny i wyprawa nad zalew.
Dziękuję Bogu, za niezwykłą możliwość doświadczania Jego obecności, opieki i miłości zarówno przez dzieci, jak i wolontariuszy oraz radosnego odpoczynku dzieci w przyjaznej dla nich atmosferze.
Proszę serdecznie o modlitwę, aby Bóg swoją mocą wspierał przygotowania do obozu, a też jego przebieg.
Ewa Gutkowska

Szczegóły

Start:
8 lipca 2018
Koniec:
14 lipca 2018
Wydarzenie Category: