25
Marzec
18:00 — 19:30
Kaplica
Kujawska 22

Białystok,
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Każdego tygodnia, w środowy wieczór, mamy nabożeństwo o charakterze modlitewnym. Oprócz dzielenia się Słowem Bożym, wstawiamy się za bliskimi, przynosimy do Boga swoje sprawy i dziękujemy za dowody Jego dobroci.

W obliczu pandemii koronawirusa i aktualnej sytuacji w kraju <strong>uznaliśmy za właściwe nie odwoływać nabożeństw i nie zamykać domu modlitwy</strong> dla tych, którzy pomimo świadomości zagrożenia, wyrażają głębokie pragnienie wspólnej modlitwy na tym miejscu. Nabożeństwa będą się odbywały w niedziele, o godzinie 10.00 i w środy o godzinie 18.00. W związku z ostatnimi decyzjami rządu, <strong>w nabożeństwach nie będzie mogło uczestniczyć jednorazowo więcej niż 50 osób</strong>. Z tego powodu osoby pragnące wziąć udział w nabożeństwie powinny wcześniej <strong>zgłosić</strong> ten fakt pastorowi. Jeżeli zajdzie taka potrzeba zorganizujemy większą ilość niedzielnych nabożeństw. Zachęcamy do odpowiedzialnego postępowania wobec siebie samych i innych, spokoju i trwania w modlitwie o zaistniałą sytuację. Mamy wiele świadectw, że tak czynicie i ufamy, że czynić będziecie nadal.
Równocześnie zachęcamy do utrzymywania stałego kontaktu telefonicznego z innymi zborownikami mieszkającymi niedaleko od was oraz pomocy tym z nich, którzy nie są samodzielni na tyle, aby zrobić zakupy lub potrzebują pomocy w wizycie u lekarza. Gdybyście wiedzieli o takich osobach, a nie bylibyście w stanie sami udzielić im pomocy, prosimy poinformujcie o tym pastora lub członków Rady Zboru. Z całą pewnością zorganizujemy niezbędną pomoc.

Szczegóły

Data:
25 marca 2020
Czas:
18:00 - 19:30
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 18:00 on środa, repeating until 1 kwietnia 2020