warsztaty opisowy

Trzecią edycję Warsztatów Gospel w Białymstoku mamy już za sobą. Gospel to “dobra nowina” o zbawieniu w Jezusie Chrystusie. To szczególne doświadczenie rodzi radość, która znajduje swój wyraz w słowach i muzyce w gospel.

Niezwykłe, muzyczne wydarzenie, jakim są warsztaty gospel, jest doskonałą okazją, aby pod okiem profesjonalnych instruktorów osobiście doświadczyć entuzjazmu i radości jaka towarzyszy muzyce gospel.

W tym roku zajęcia były prowadzone przez instruktorów chóru TGD: Piotra Nazaruka i Kamilę Pałasz. Każdy kto zechce, niezależnie od doświadczenia wokalnego, wieku, płci czy wyznania, mógł wziąć udział w tym wydarzeniu.

Warsztaty odbyły się w dniach 16-18 października 2015, w kaplicy Kościoła Chrześcijan Baptystów, przy ul. Kujawskiej 22. Koncert finałowy natomiast w kinie Forum, w niedzielę, 18 października, o godz. 18.00.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

wschodzacy_bialystok

podlaskie_logo

Tak było na poprzednich edycjach

2015

2014

2013

HERB-Patronat-marszałka_1

herb-honorowy-patronat-prezydenta

rg_2