1. Wydarzenia
  2. Sala główna
Dzisiaj

Nabożeństwo niedzielne

Sala główna Kujawska 22, Białystok

Spotykamy się w każdą niedzielę przy ulicy Kujawskiej 22, by wspólnie wielbić naszego Boga, uczyć się z Jego Słowa i doświadczać Jego działania. To ok. 1,5 godziny tygodniowo na społeczność z Nim i ze sobą nawzajem. 26 kwietnia gościć będziemy prezbitera Henryka Skrzypkowskiego.

Nauczanie na temat grup domowych, pastor Henryk Skrzypkowski

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W dniach 25-26 kwietnia będziemy gościli prezbitera Henryka Skrzypkowskiego. W sobotę, dn. 25 kwietnia, o godzinie 10.00, w kaplicy zboru, pastor Henryk poprowadzi wykłady na temat uczniostwa. Z całą pewnością będzie to praktyczne i inspirujące nauczanie. Jeżeli prowadzisz małą grupę lub przygotowujesz się do tego zadania, jeżeli pragniesz dzielić się z innymi dobrą nowiną o...

Nabożeństwo świąteczne prowadzone przez Młodzież

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W Wielkanocny Poniedziałek, o godzinie 10.00 odbędzie się kolejne, uroczyste nabożeństwo świąteczne. Specjalny program przedstawi grupa młodzieży z naszego zboru. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwo prowadzone przez dzieci ze Szkółki Niedzielnej

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W wielkanocną niedzielę, o godzinie 17.00 odbędzie się specjalne nabożeństwo świąteczne. Dzieci ze Szkółki Niedzielnej przedstawią specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwo Wielkanocne

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W Niedzielę Wielkanocną o godzinie 10.00 odbędzie się wyjątkowe nabożeństwo. Będziemy wspominać najważniejsze wydarzenie w historii zbawienia, wspaniałe Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwo w Wielki Piątek

Sala główna Kujawska 22, Białystok

Nabożeństwo w Wielki Piątek jest szczególnym nabożeństwem w cyklu nabożeństw związanych z Wielkanocą. Wspominamy męczeńską śmierć Pana Jezusa Chrystusa. Śmierć na krzyżu przynosi odkupienie od grzechów oraz zbawienie dla tych, którzy uwierzą. Specjalne okolicznościowe pieśni wykona chór zborowy. Nabożeństwo zakończy Wieczerza Pańska. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Wykłady z udziałem gościa specjalnego – pastor Zeljko Puja z Bośni

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W dniach 7-8 lutego, w Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Białymstoku, przy ulicy Kujawskiej 22 odbędą się wykłady z udziałem gościa specjalnego. Przyjedzie do nas pastor Zeljko Puja, Chorwat, który na co dzień pracuje w Bośni. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00. W niedzielę pastor Zeljko Puja przemawiać będzie na nabożeństwie porannym,...

Spektakl teatralny

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W niedzielę, 1 lutego, o godzinie 17.00, w Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Białymstoku, przy ulicy Kujawskiej 22 odbędzie się Spektakl Teatralny. W rolach głównych zobaczymy dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach organizowanych przez nauczycieli Szkółki Niedzielnej z naszego zboru. Nad całością przedsięwzięcia, również w roli reżysera, czuwa s. Katarzyna Siewko. Bardzo serdecznie zapraszamy! WSTĘP WOLNY!

Nabożeństwo środowe

Sala główna Kujawska 22, Białystok

Każdego tygodnia, w środowy wieczór, mamy nabożeństwo o charakterze modlitewnym. Oprócz dzielenia się Słowem Bożym, wstawiamy się za bliskimi, przynosimy do Boga swoje sprawy i dziękujemy za dowody Jego dobroci.

SPOTKANIE Z EWANGELIĄ

Sala główna Kujawska 22, Białystok

W dniach 21-23 listopada, w Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Białymstoku, przy ulicy Kujawskiej 22 odbędą się Spotkania z Ewangelią. W czasie dwóch wieczorów (piątek, sobota godz. 18.00) oraz w niedzielę o godzinie 10.00,  pastor Henryk Skrzypkowski podzieli się inspirującym przesłaniem Ewangelii. Usłyszymy też sporo dobrej muzyki  w wykonaniu zespołu Duszpasterstwa Akademickiego w Białymstoku, zespołu Exodus 15 oraz chóru KChB w Białymstoku. Bardzo...