Prowadzimy kursy biblijne skierowane do różnych grup osób. Pomagają one w prosty i konkretny sposób poznać podstawowe prawdy chrześcijańskie, przedstawiają chrześcijański punkt widzenia na otaczający świat, czy pokazują kilka kroków, pomocnych w rozwijaniu naszego chrześcijaństwa. Na każdy z kursów składa się kilka lub kilkanaście spotkań prowadzonych w niewielkich grupach, gdzie jest czas i sposobność, by dokładnie przestudiować każdą część cyklu. Podczas spotkań jest również czas na pytania, rozmowę i wspólną społeczność. Kursy opierają się na materiałach przetłumaczonych i przygotowanych przez grupę wolontariuszy utworzoną przez Henryka Króla.

Odkrywanie Chrześcijaństwa

odkrywanie_chrzescijanstwa_1

Seria poświęcona podstawowym prawdom o chrześcijaństwie, dziele Jezusa Chrystusa. Skierowana jest głównie do młodych chrześcijan, ale także do tych, którzy chcą sobie odświeżyć, lub utrwalić podstawy chrześcijaństwa.

Projekt Prawda

Oparty na 13 wykładach dr’a Dela Tacketta kurs ilustrujący chrześcijański światopogląd w różnych aspektach. Odkrywa on biblijny sposób myślenia i postępowania w codziennym życiu. Ilustruje Boże spojrzenie na nasze życie w rodzinie i społeczeństwie.

Akademia Rozwoju Chrześcijanina

ARCH-e1426155936886

Cykl oparty na 8 biblijnych filarach, które pomogą nam dojrzewać w chrześcijańskim życiu. Ten kurs motywuje do rozwoju naszego chrześcijaństwa, do prowadzenia owocnego życia.

Kursy prowadzimy okresowo, jeśli jesteś więc zainteresowany uczestnictwem w którymkolwiek z nich, skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy

Marcin Górnicki

+48/728/337/525

kchbwb.pastor1 (at) gmail.com