Prowadzimy kursy biblijne skierowane do różnych grup osób. Pomagają one w prosty i konkretny sposób poznać podstawowe prawdy chrześcijańskie, przedstawiają chrześcijański punkt widzenia na otaczający świat, czy pokazują kilka kroków, pomocnych w rozwijaniu naszego chrześcijaństwa. Na każdy z kursów składa się kilka lub kilkanaście spotkań prowadzonych w niewielkich grupach, gdzie jest czas i sposobność, by dokładnie przestudiować każdą część cyklu. Podczas spotkań jest również czas na pytania, rozmowę i wspólną społeczność. Kursy opierają się na materiałach przetłumaczonych i przygotowanych przez grupę wolontariuszy utworzoną przez Henryka Króla.

Odkrywanie Chrześcijaństwa

odkrywanie_chrzescijanstwa_1

Seria poświęcona podstawowym prawdom o chrześcijaństwie, dziele Jezusa Chrystusa. Skierowana jest głównie do młodych chrześcijan, ale także do tych, którzy chcą sobie odświeżyć, lub utrwalić podstawy chrześcijaństwa.

Projekt Prawda

projekt_prawda_1

Oparty na 13 wykładach dr’a Dela Tacketta kurs ilustrujący chrześcijański światopogląd w różnych aspektach. Odkrywa on biblijny sposób myślenia i postępowania w codziennym życiu. Ilustruje Boże spojrzenie na nasze życie w rodzinie i społeczeństwie.

Akademia Rozwoju Chrześcijanina

ARCH-e1426155936886

Cykl oparty na 8 biblijnych filarach, które pomogą nam dojrzewać w chrześcijańskim życiu. Ten kurs motywuje do rozwoju naszego chrześcijaństwa, do prowadzenia owocnego życia.

Kursy prowadzimy okresowo, jeśli jesteś więc zainteresowany uczestnictwem w którymkolwiek z nich, skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy

Marcin Górnicki

+48/728/337/525

kchbwb.pastor1 (at) gmail.com