„Dziecięca wiara” – Dziecięcy Klub Dobra Nowina

Dzięki łasce Bożej zimowe półkolonie Dziecięcego Klubu Dobra Nowina pod nazwą „Dziecięca Wiara” odbyły się w dniach 29.01 – 02.02.2018 roku.
W półkoloniach wzięło udział 26 dzieci, z których większość uczęszcza na cotygodniowe, sobotnie spotkania Klubu. W pracę z dziećmi zaangażowanych było codziennie około 15 osób, łącznie 25.
Tematem przewodnim półkolonii była dziecięca wiara. O żywej wierze w Jezusa Chrystusa, który przemienia nas, gdy czerpiemy z Niego siłę, dzieci uczyły się w ciągu całego dnia, poprzez piosenki tj.: „Góry do góry”, „Siedem”, „Ojciec wszystkich nas”, świadectwa Nicka Vujicica, gry i zabawy oraz relacje z wolontariuszami.
Niewątpliwą atrakcją były wyjazdy do Fikolandu, Centrum Wspinaczkowego Flash i Jumper Park Trampolin, gdzie dzieci mogły zużywać swoją energię.

Półkolonie mogły się odbyć, ponieważ Pan Bóg poruszył serca Swoich dzieci, aby mogły nas wesprzeć. Potrzebowaliśmy pomocy do przygotowania posiłków, sprzątania, przebywania z dziećmi, zrobienia zakupów czy spraw organizacyjnych. Bóg okazał się i tym razem wierny. Zaspokoił każdą naszą potrzebę. Dał finanse, dał też ludzi, którzy z zaangażowaniem służyli wiernie dzieciom.
Dziękujemy za każdą modlitwę, za każdą praktyczną pomoc. Niech Pan Bóg wynagrodzi Waszą hojność i włożony trud.

Z wdzięcznością Danuta i Vitalii Shcherbakov

© 2020 KChB Zbór w Białymstoku | Realizacja: KChB Białystok |

niektóre zdjęcia pochodzą z serwisu rawpixel.com

Znajdź nas na: