W tym roku po raz kolejny mogliśmy zorganizować obóz dla dzieci w Narewce. Od samego początku wakacji – 25 czerwca do 4 lipca, zajmowaliśmy się aż 72 dziećmi. Hasłem przewodnim obozu były 4 pory roku – cały rok z Jezusem.

Byliśmy przygotowani na każde warunki: słońce, deszcz, śnieg. W ciągu 10 dni mogliśmy obchodzić wszystkie ważniejsze święta m.in. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Święto Szałasów, Walentynki itd. Naszym celem było pokazanie dzieciom, że mimo trudności w naszym życiu i zmieniających się warunków – należy zawsze trzymać się blisko Pana Jezusa, ponieważ zawsze możemy na Nim polegać. Z tego powodu wszystkie lekcje biblijne były poświęcone życiu Pana Jezusa Chrystusa.

Jesteśmy Bogu bardzo wdzięczni, ponieważ obóz był bardzo spokojny, a od początku mieliśmy wszyscy w sercach pokój i zapewnienie, że Bóg wszystko ma pod Swoją kontrolą. Nawet pogoda, która nas pozornie nie rozpieszczała – można powiedzieć, że idealnie wpasowała się w nasze pory roku. Czasem z podziwem patrzyliśmy przez okno, bo deszcz głównie padał tylko w nocy i podczas posiłków, a w czasie zabaw mieliśmy słońce.

Dziękuję Bogu za możliwość głoszenia Ewangelii. Wszyscy liczymy na to, że duchowe owoce z tego obozu będą trwałe i będziemy mogli je dostrzegać przez długi czas.

PAWEŁ GODLEWSKI

Galeria zdjęć z obozu

© 2018 KChB Zbór w Białymstoku | Realizacja: KChB Białystok
Znajdź nas na: