22.06.2019 odbyła się nasza zborowa rowerówka, ostatnia z cyklu czterech wyjazdów do Narewki pod hasłem: „Kościół wspólnie się raduje, wyśpiewuje, dyskutuje i sportuje :o)”


W zimę mieliśmy mroźny kulig ciągnięty przez dwa konie, a latem pojechaliśmy rowerami po pięknej Puszczy Białowieskiej. Frekwencja za każdym razem dopisała, dziękuję za zainteresowanie, zaangażowanie i przybycie.

Myślą przewodnią tych wyjazdów było umożliwienie Kościołowi pobycie razem. Bez większego programu, kosztów, czy nakładów pracy. Chciałam, żebyśmy mieli czas na opowiadanie, co przeżywamy, co nas zajmuje, co czytamy, co robimy, gdzie wyjeżdżamy itp.
Nie do końca się to udało, ale może jeszcze kiedyś… :o)
Wspaniale udały się natomiast quizy i zgadywanki muzyczne z nagrodami przygotowane przez Grzesia i Lilę, quizy biblijne i zabawy językowe. Bardzo budujące były rozważania Karola, Petra i Marty. Pyszne były sałatki i ciasta obficie dostarczone przez Was. Za wszystko gorąco dziękuję.

Po dwóch trasach rowerowych, zmęczeni, ale zadowoleni, mieliśmy ognisko i krótką społeczność. Dzieci się wybawiły na świeżym powietrzu, a my dorośli pośpiewaliśmy, pomodliliśmy się i porozmawiali ze sobą do późnego popołudnia.

Mieliśmy też radość świętować razem urodziny Niny. To był bardzo miły i błogosławiony czas z Wami wszystkimi!

Na koniec chciałam serdecznie podziękować za męską pomoc dla Marka, Rafała i Petra przy załadunku, transporcie i rozładunku rowerów.
Bez was i bez rowerów, nasza rowerówka by się nie udała!

Dziękuję!

Renata Stastny

 

© 2020 KChB Zbór w Białymstoku | Realizacja: KChB Białystok |

niektóre zdjęcia pochodzą z serwisu rawpixel.com

Znajdź nas na: